KARATE Iskola

************** Balatonfüred, Széchényi Ferenc Szakképző Iskola ************** ******************Vezető instruktor: Huszár Antal 4.Danos mester ***************** Európa bajnok, háromszoros Európa Kupa győztes, hatszoros magyar bajnok

FARKASOK

(magyar harcosok)

A FARKASOK elit alakulat:

A Magyar Honvédség egykori mélységi felderítőjeként (ejtőernyős desszant), később a rendőrség különleges szolgálatának közelharc-kiképzőjeként olyan tapasztalatokra tettem szert, melyet ötvözve a karate kifinomult mozgáskultúrájával és letisztult szellemiségével, létrehoztuk a FARKASOK elit alakulatát.

A FARKASOK tagjai olyan hasznos tagjai és biztos pontjai a társadalomnak, akikre számos területen számíthat a civil lakosság és a hivatásos állomány egyaránt.

A kiképzésnek része a magas szintű közelharc oktatás, melyben nem csupán a pusztakezes harcmodort, hanem a rövid bot és a késharc fortélyait is elsajátítják. A kiképzés ezen részének köszönhetően a FARKASOK bármely tagja magabiztos segítséget képes nyújtani veszélyhelyzetekben, amikor valamely embertársunkat pl. megtámadják az utcán. Az emberek többsége nem mer közbe avatkozni, mert nem képes magát sem megvédeni, nem hogy másoknak segítséget nyújtani. A FARKASOK tagjai ezzel szemben magabiztos fellépésükkel és magas szintű képzettségükkel bátor harci szellemmel képesek megvédeni embertársainkat a legszorultabb helyzetekben is.

Természeti katasztrófák (árvíz, földrengés, erdőtűz, lakástűz, stb.), balesetek (autóbaleset, sportsérülések, erdei balesetek, stb.) észlelése esetén hegymászó technikai ismeretekkel is kiképezve képesek a FARKASOK részt venni, vagy akár irányítani is a mentési folyamatokat.

Képzett mentőorvosok bevonásával a FARKASOK szakszerű elsősegély-nyújtással is képesek  segíteni a bajba jutottakon!

A FARKASOK erős nemzeti öntudattal, magas fokú kultúrális és történelmi ismeretekkel hasznos tagjai a társadalomnak és a magyar nemzetnek.

Szeptembertől Júniusig Balatonfüreden a Lóczy Iskolában péntekenként 19-20 óráig folynak a képzések, a nyári hónapokban pedig terepgyakorlatokon fejlesztjük tudásunkat.

Csak akkor jelentkezz, ha elmúltál már 18 éves!

Weblap látogatottság számláló:

Mai: 3
Tegnapi: 3
Heti: 6
Havi: 19
Össz.: 9 037

Látogatottság növelés
Oldal: Farkasok
KARATE Iskola - © 2008 - 2024 - karateiskola.hupont.hu

A HuPont.hu-nál a honlap készítés egyszerű. Azzal, hogy regisztrál elkezdődik a készítés!

ÁSZF | Adatvédelmi Nyilatkozat

A honlap készítés ára 78 500 helyett MOST 0 (nulla) Ft! Tovább »